Lekcje z ostatniej bitwy ACA cd

Według słów dyrektora generalnego Kaiser Permanente: Aby ustabilizować sytuację, potrzeba tylko kilku zmian. . . ACA dla milionów osób, które są zależne od prawa w zakresie ich opieki i zasięgu. 4 Rzeczywiście, część sukcesów tych aktorów opiera się na fakcie, że ACA w dużej mierze działa. Ponad 90% Amerykanów jest teraz ubezpieczonych, a osoby z wcześniej istniejącymi warunkami mają bezprecedensowy dostęp do opieki. ACA została starannie opracowana i wdrożona w celu osiągania wyników i przeciwstawiania się zagrożeniom – choć, jak wielokrotnie powtarzał prezydent Barack Obama, można ją i należy poprawić5. Pomysły, takie jak zwiększenie wsparcia finansowego dla pacjentów o wysokich kosztach, obniżenie wydatków poprzez płatności oparte na wartości, i usprawnianie procesów znoszenia przez państwo mają ponadpartyjne wsparcie kongresowe i gubernatoryjne – podobnie jak reagowanie na jednostronne zmniejszanie przez administrację rządową finansowania ACA. Nie jest jeszcze jasne, czy republikański Kongres i Biały Dom wykorzystają ulepszenia, czy też powrócą do prób uchylenia prawa.
W ciągu 6 lat, które nastąpiły po uchwaleniu ustawy o ACA, Obama zablokował uchylenie uchylonych i zniesionych rachunków. W siódmym roku, kiedy nie posiadał już weta, zadanie to przypadło innym. Rzeczywiście, być może to, że pożądana przez Obamę spuścizna obywatelskiego zaangażowania uratowała jego legalne dziedzictwo – ACA. Zrozumienie roli obywateli wraz z rolą innych jest ważne w przypadku powrotu rachunków za uchylenie. Może również dostarczyć lekcji dla innych bitew nad polityką w erze kontroli jednej partii.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 18 października 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Od Century Foundation, New York.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Noble J. Chuck Grassley: spełnienie obietnicy wyborczej równie ważnej jak substancja rachunku za zdrowie. Des Moines Zarejestruj się. 22 września 2017 r. (Http://www.desmoinesregister.com/story/news/2017/09/20/chuck-grassley-regardless-substance-republicans-must-support-health-bill/685674001/).

2. Fitch: Najnowszy rachunek ACA obejmuje uchylenie Medicaid i zastąpienie przepisów dla stanów. Nowy Jork: Fitch Ratings, 15 września 2017 r. (Https://www.fitchratings.com/site/pr/1029238).

3. Czy Jimmy Kimmel ma rację, twierdząc, że Obamacare uchylił wady rachunku. Nowy Jork: CBS News, 21 września 2017 r. (Https://www.cbsnews.com/news/jimmy-kimmel-cassidy-obamacare-repeal-bills-failings-claim-review/).

4. Tyson BJ. Prezes i CEO Bernard J. Tyson w sprawie ustawy o reformie zdrowia Graham-Cassidy. Oakland, Kalifornia: Kaiser Permanente, 20 września 2017 r. (Https://share.kaiserpermanente.org/article/chairman-ceo-bernard-j-tyson-graham-cassidy-health-reform-bill/).

5. Obama BH. Uchylenie ACA bez wymiany – ryzyko dla amerykańskiej służby zdrowia. N Engl J Med 2017; 376: 297-299
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr. Lindą Blumberg na temat propozycji dotyczących stabilizacji rynków ubezpieczeniowych i uczynienia bardziej opłacalnym ubezpieczenia grupowego. (12:29) Pobierz
[więcej w: sterilitas primaria, demencja starcza agresja, nfz rzeszów sanatoria kolejka ]

Powiązane tematy z artykułem: demencja starcza agresja nfz rzeszów sanatoria kolejka sterilitas primaria