Lekcje z ostatniej bitwy ACA ad

Gubernatorzy, którzy rozszerzyli Medicaid, sprzeciwili się uchylaniu i zamianie rachunków, które nie tylko zakończyły tę opcję, ale także ograniczyły tradycyjny program Medicaid. Podobnie jak senatorowie, gubernatorzy sprawują urzędy w wyborach stanowych i są potężnymi głosami dla mieszkańców ich stanów. W przeciwieństwie do senatorów mają oni własnych sekretarzy zdrowia, dyrektorów Medicaid i biura budżetowe. Gubernatorzy tacy jak Brian Sandoval (R-NV), John Kasich (R-OH), Charlie Baker (R-MA) i Bill Walker (I-AK) konsekwentnie pracowali z demokratycznymi odpowiednikami prowadzonymi przez gubernatora Johna Hickenloopera (D-CO) aby przedstawić własną krytykę rachunków. A połowa gubernatorów sprzeciwiła się najnowszej wersji, projektowi Graham-Cassidy, który rzekomo dał im największą kontrolę – ale wielu z nich ponosi największe ryzyko finansowe – wszystkich rachunków za 2017 r. 2 Po trzecie, zaangażowani obywatele nie tylko wyrażali swoje poglądy, ale brali czynne role jako politycy zajmujący się wyjaśnianiem polityki, analitycy, sędziowie i bicze. Na początku roku, zanim wielu członków Kongresu przerwało ich, spotkania w ratuszu były wypełnione ludźmi, którzy chcieli rozmawiać o opiece zdrowotnej. Na przykład Jeff Jeans, który przeżył raka i był przez całe życie republikaninem, poprosił Przedstawiciela Paula Ryana (R-WI), dlaczego chciałby uchylić ACA bez zastępstwa. Niektóre z zaniepokojonych matek sprowadziły swoje dzieci, zwane Małymi Lobbystami, na Kapitol, aby wyjaśnić, w jaki sposób ustawodawstwo ograniczyłoby ich własne ubezpieczenie zdrowotne i opiekę. Twitter stał się miejscem, gdzie każdy może debatować, czy i jak zmieniająca się polityka zmieniła obowiązujące przepisy i reformy ubezpieczeń.
Warto zauważyć, że Jimmy Kimmel miał okazję rozważyć senatora Billa Cassidy ego (R-LA), który zaczął mówić o tym, czy projekt ustawy chroni ludzi z wcześniej istniejącymi warunkami testu Kimmela . Przegląd banknotu Grahama-Cassidy ego przez obiektyw ojca dziecka z poważną wadą serca, Kimmel wykorzystał swoją platformę celebrytów nawet po tym, jak krytycy stwierdzili, że jego osobiste poglądy powinny pozostać poza polem. Bronił prawa przeciętnych ludzi do nauki, wyjaśniania i krytykowania polityki publicznej; był dokładniejszy od samego Cassidy ego pod względem treści i wpływu ustawy Graham-Cassidy3; i wielokrotnie powtarzał ludziom, że jeśli zgodzą się z jego analizą, powinni zadzwonić do konkretnych senatorów (których numery telefonów podał). Ci obywatele pomogli zburzyć mury, które utrzymywały ludzi świeckich od równych partnerów w tej debacie na temat polityki zdrowotnej i pomogły zlikwidować przepaść między poparciem politycznym a publicznym sprzeciwem wobec ustawodawstwa.
Ostatecznie, krytycy ACA stali się skutecznymi przeciwnikami jej uchylenia. Komisarze ubezpieczeniowi od lat narzekali na zmieniające się zasady ACA i obciążenia nałożone na państwa i ich ubezpieczycieli. Jednak w końcu stali się gwiazdami na przesłuchaniach w Kongresie, wskazując sposoby, w jakie prawo może zostać ulepszone, a nie zastąpione. Podobnie ubezpieczyciele zdrowotni nie byli niczym więcej jak cheerleaderkami dla ACA. Przeciwstawiali się temu przejściu, drżeni podczas jego realizacji i prawdopodobnie przyczynili się do retoryki prezydenta Donalda Trumpa o wybuchaniu ACA. Jednak ich eskalacja krytyki rachunków skutecznie wskazywała, że wybór nie jest uchyleniem się i zastąpieniem lub niczym
[podobne: dieta kopenhaska jadłospis pdf, sterilitas primaria, paciorkowiec złocisty ]

Powiązane tematy z artykułem: dieta kopenhaska jadłospis pdf paciorkowiec złocisty sterilitas primaria